TRAFİK SİGORTASI

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.
Trafik Sigortası’nın kapsamında; sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş ise Karayolları Trafik Kanunu’na göre, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.
Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makûl ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır.

Neden Trafik Sigortası yaptırılmalıdır?
Trafik Sigortası genellikle Kasko Sigortası ile karıştırılır. Trafik Sigortası’nın Kasko Sigortası’ndan farkı, sigortayı yaptıranın aracının değil; karşı tarafın hasar gören aracının zararlarının karşılanmasına yönelik zorunlu bir sigortadır.
Trafık sigortasında belirlenmiş olan teminatlar yetersiz olduğu durumlarda Artan Mali Sorumluluk ve Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortaları ile teminatlarınızı yükselmeniz sağlanabilir.

Trafık sigortasında teminatlar devlet tarafından belirlenir, fiyatlar ise serbest tarifeye göre ve her şirkete göre fark göstermektedir.

Neden Yeşil Sigorta ile çalışmalıyım?

Yeşil Sigorta olarak biz, müşterilerimiz için en uygun olan karşılaştırılmalı fiyatları hazırlayarak sunmaktayız. Ayrıca hasar yönetiminin önemli olduğu trafık hasar yönetimi de acenteliğimiz tarafından yapılmaktadır.

Biz hasar anında yanınızda olur, en kısa zamanda ödeme ve danışmanlık hizmetlerini birebir veririz.

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının, sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Neden Kasko Sigortası almalıyım?
Aracınız ile ilgili her türlü hasarda 7/24 hizmet almak, üçüncü şahıslara ve araçta taşıdığınız kişilere karşı hasar ödeyebilmek, mini onarım ile ufak hasarlarınızı alabilmek için kasko sigortası yaptırmalısınız.

Neden Yeşil Sigorta?
Tüm müşterilerimiz için en uygun kasko fiyatını, çalıştığımız tüm sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak hazırlayıp sizlere sunarız.
Biz hasar anında yanınızda olur, en kısa zamanda ödeme ve danışmanlık hizmetlerini birebir veririz. İster internet üzerinden, ister Şubelerimiz ve Satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Konut Sigortası ürünümüz, eviniz ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve “kişiye özel” bir paket sigorta uygulamasıdır. Ayrıca kişisel sorumluluklarınız ve evde yaşayan diğer kişiler için de teminat almak mümkün.

Neden Konut Sigortası almalıyım?
Konut poliçelerimiz ile yangın, deprem, fırtına, sel ve su baskını gibi durumlar sonucu evdeki eşyaların teminat altına alınması konut paket sigortasının kapsamındadır.

Konut sigortası kapsamında sigortalılarımızın , hayatını kolaylaştıracak ve herhangi bir ek ücret istemeden verilen asistans hizmetlerini de sunuyoruz. Bunlar; konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratından, doktor veya ambulans gönderilmesine, otel hizmetine veya konutun fatura ödemelerine destek vermeye kadar, geniş bir yelpazede bulunmaktadır.

Neden Yeşil Sigorta’dan Konut Poliçesi almalıyım?
Biz , müşterilerimizi dinler ve onların ihtiyaçlarına en uygun ürün çalışmalarını yaparız.
Biz , tüm müşterilerimiz için en uygun konut fiyatını, çalıştığımız tüm sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak hazırlayıp sizlere ulaştırırız.

Biz, hasar anında yanınızda olur en kısa zamanda ödeme ve danışmanlık hizmetlerini birebir veririz. İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Zorunlu Deprem Sigortası ülkemizde DASK kurumu tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple ürünün adı kısaca DASK olarak bilinmektedir.

Konutunuzun brüt metrekaresine bağlı olarak her yıl DASK kurumu tarafından yayınlanan birim fiyata göre primi oluşturulmaktadır.

Neden Zorunlu Deprem Sigortası yaptırmalıyım?
Ülkemiz yüksek riskli deprem kuşaklarından birinde yer almaktadır. Daha önce defalarca yaşanan deprem riski sonucu birçok vatandaşımız evsiz kalmıştır.

Depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kaymasının kendinize ve sevdiklerinize verebileceği maddi zararların karşılanabilmesi için vakit kaybetmeden Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırmanızı öneriyoruz.

Neden Yeşil Sigorta‘ya DASK poliçelerimi yaptırmalıyım?
E-Sigortalı olarak tüm müşterilerimizin DASK poliçelerini her yıl yakından takip ediyoruz.
Hakettiğiniz indirimler kesintisiz devam şartı ile uygulanmaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin bu haklarını kaybetmeden devam ettirmelerini sağlamaktayız.

İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi %100’e kadar güvence altına alıyoruz.

Neden Sağlık Sigortası yaptırmalıyım?
Değişen şartlar neticesinde artık ülkemizde sağlık hizmetlerindeki katkı paylarının rakamları çok yükseldi. Eskiden ücretsiz görünen muayene ve ilaç hizmetleri artık yüksek rakamlar ödenerek sağlanıyor. Yaşlar ilerledikçe yenileme garantilerini almak imkansız hale geliyor. Bu sebeple sağlıklı iken ve gençken sağlık sigortası yaptırmalıyız.

NedenYeşil Sigorta’dan sağlık poliçesi almalıyım?
Yeşil Sigorta olarak, Türkiye’de sağlık sigortasında lider olan sigorta şirketleri ile çalışmaktayız. Her şirketin ürün yelpazesi birbirinden farklı olması nedeniyle sizlerden gelecek başvuruya göre uygun fiyatlı ürünler karşılaştırmalı olarak sunulacaktır.
İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İşyeriniz için gereksinim duyabileceğiniz teminatlar, danışman kadromuz tarafından sizlerle beraber yapılan risk analizi sonucu belirlenmektedir.

İşyeriniz için almanızın önerileceği teminatlar standart teminatlar ve ek teminatlar olarak ayrılabilir. Standart teminatların içerisinde yangın, sel ve su baskını, grev, lokavt, terör, deprem, fırtına ve benzeri teminatlar bulunmaktadır. Ek teminatlarda ise işletmenize özel gereksinimler düşünülerek işveren mali mesuliyet, ferdi kaza, komşu ve kiracı mali sorumluluk, 3. şahıs mali sorumluluk, makine kırılması, elektronik cihaz ve benzeri teminatlar değerlendirilmektedir.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyım?
Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi¬ yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanı sıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedirler. Bu nedenle, işyerleriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biridir.
Ayrıca Kobilere özel dizayn edilmiş poliçelerimizi de müşterilerimize sunmaktayız.

Neden Yeşil Sigorta ile çalışmalıyım?
Yeşil Sigorta olarak 20 yıllık bir sigortacılık deneyimine sahibiz. En yetkin olduğumuz işler kobi ve endüstriyel firmalara verdiğimiz risk analizi ve ihtiyaç tespitidir. İşyerlerinin ihtiyaçları dahilin de teminatlardan oluşan poliçeler dizayn ederek en uygun fiyatla hasar öncesi ve sonrası hizmetleri sunmaktayız.
İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını alırken sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar.
Ayrıca bu tip zorunlu vize sigortaları dışında daha geniş kapsamlı seyahat sigortaları da bulunmaktadır.

Neden Seyahat Sigortası almalıyım?
Bu ürünüm ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz. Yurtdışı Seyahat Sigortası ürünü kapsamında; “ Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Neden Yeşil Sigorta?
Yeşil Sigorta olarak tüm müşterilerimizin geniş ihtiyaçlarına göre sigorta poliçeleri önermekteyiz. Seyahatinizin süresi, içeriği ve hangi ülkeye olacağı gibi soruların cevapları ile bütçenize en uygun seyahat poliçesini almanızı sağlıyoruz.

Ayrıca içerik açısından da karşılaştırmalı teklif sunmamız ve ihtiyaç analizine bağlı olarak sizleri bilgilendirmemiz mümkün.
İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemi, emekliliğiniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı ve bu tasarruflarınızı yatırıma dönüştürmenizi sağlayan özel bir sistemdir. Yatırımlarınızla elde ettiğiniz birikimi emeklilikte ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar.

Bireysel Emeklilik Sistemi sosyal güvenlik sistemine ek olarak ikinci bir emeklilik geliri sağlayan, fonların uzman özel portföy yönetim şirketleri tarafından yönetildiği bir sistemdir. Devlet tarafından vergi avantajı ve devlet katkısı ile desteklenir. Sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı bir sistemdir. Bu sisteme katılım, sosyal güvenlik kuruluşlarından farklı olarak isteğe bağlıdır.

Neden Bireysel Emeklilik Yaptırmalıyım ?
Ülkemizde ortalama yaşam süresi 70-74 yıl arasında olup devletin güvence sistemi olan SGK ile emekli olma yaşı ise ortalama 55 civarındadır. Var olan sistem bugün bile pek çok ihtiyacı karşılayamamaktayken Bireysel Emeklilik planlarının ilerleyen günlerde artarak devam eden bir ihtiyaç haline geleceği açıkça görülmektedir.

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olduğunuzda, şirketlerin belirlemiş olduğu bir alt limit ve ekonomik durumunuz da göz önüne alınarak belirlenecek bir ödeme planı ile düzenli ve zorunlu bir tasarruf yapmış olursunuz. Ödemelerinizi aylık, üç aylık, altı aylık ya da yıllık yapmak sizin isteğinize göre değişir. Bireysel Emeklilik Sistemi’ne özel bir avantaj da katkı payı ödemeye ara verebilme imkanıdır. O güne kadar yatırdığınız miktar fon havuzunda değerlendirmeye devam edilir ancak, emekli olma aşamasına geldiğinizde toplamda 10 yıl prim ödemiş olmanız şartı arandığından, prim ödemediğiniz aylar emeklilik hesaplamasında yer alamaz.

Sigorta hizmetleri hakkında dafa fazla bilgiyi buraya tıklayarak alabilir veya bir sorunuz olursa buraya tıklayarak bize sorabilirsiniz.